Przełomowa dieta

Przełomowa dieta

O odchudzaniu i zdrowym żywieniu w ostatnich czasach mówi się bardzo dużo. Na tyle, ze niektóre osoby przyznają, iż już mają dość mówienia o tym. Ale nie zapominajmy, że zdrowe żywienie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Wystarczy tylko spojrzeć na ulicę. Ile osób ma do czynienia z nadwagą i otyłością? Mnóstwo! A to przecież pierwszy krok do tego, aby zmagać się z wieloma innymi chorobami! Warto pomyśleć o zdrowym żywieniu. W szczególności, że dzisiaj mamy dostęp do wielu fantastycznych propozycji. Jedna z nich pochodzi od Glena Mattena i Aidana Gogginsa. Warto poznać ich książkę “Dieta SIRT: Przełom w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania”.

Zdrowe żywienie

Tania Książka – Dieta SiRT to fenomen ostatnich czasów. Co dokładnie oznacza tajemny skrót “SiRT”? Otóż dwóch specjalistów od zdrowego żywienia uznało, że poprzez włączenie do swojego żywienia pewnych składników można zmusić organizm do szybszego spalania tłuszczów. Według ich teorii można zgubić nawet do 3,2 kg w jeden tydzień! Tak, to możliwe i z uwagą potwierdzają to znane osobistości, które miały przyjemność już skorzystać z tej innowacyjnej metody. “Wielkie odkrycie dietetyczne! Korzystając z pomocy Aidana i Glena, wprowadziłem do swojej diety żywność sirtuinową, dzięki czemu udało mi się osiągnąć skład ciała i samopoczucie, o jakich wcześniej nawet nie marzyłem” – taką opinię o tym ma David Haye, który jest bokserem i mistrzem świata wagi ciężkiej. Jeszcze wiele innych osób pozytywnie wypowiada się o tym fenomenie dietetycznym, który można już teraz zacząć stosować w Polsce.

Związki chemiczne

Można powiedzieć, że związki chemiczne są szkodliwe dla naszego organizmu. Ale akurat nie w tym przypadku. Produkty, jakie powinny zagościć w naszym żywieniu według SiRT, są bogate w pewne bardzo konkretne związki chemiczne. Całą gamę tych produktów określa się łącznie mianem żywności sirtuinowej. Stąd skrót “SiRT”. Zasady tej diety są bardzo proste i łatwe. Wystarczy tylko pamiętać o tym, aby zdrowo się odżywiać i o włączać do żywienia poszczególne produkty, a można spodziewać się naprawdę zaskakujących efektów. Jak przekonuje Matten i Goggins  – nie trzeba nawet za dużo liczyć kalorii. Wystarczy tylko codzienne menu wzbogacać produktami z listy 20 najbogatszych w polifenole. Mają one charakter bezglutenowy, dlatego osoby, które mają taką dietę również mogą o niej pomyśleć. Czas więc poznać ten dietetyczny fenomen, dzięki książce “Dieta SIRT: Przełom w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania”.

Książka zdjęcie utworzone przez pressahotkey - pl.freepik.com
Share